רשת יונים

 

רשת יונים המשמשת להרחקת יונים היא דרך מעולה להפטר מיונים המקננות במקומות לא רצויים, ולמנוע מיונים נוספות להגיע ולהתיישב בביתכם. היונה כידוע, היא ציפור עקשנית הבוחרת לקנן בכל מקום יציב המהווה מסתור מוגן, ואלה יבחרו להתמקם אצלכם בעליות הגג, בתוך התריסים, מזגנים ועוד מקומות יצירתיים. באמצעות רשת יונים תוכלו להפטר מהמטרד בקלות וביעילות.

כל מה שצריך לדעת על רשת יונים
היכן ניתן להתקין רשת יונים?

רשתות להרחקת יונים ניתן לפרוש בכל חלל עמוק אותו תרצו לתחום לצורך אטימה מפני יונים, אך להשאיר אפשרות לאיוורור וכניסת אור שמש. מקומות כמו מסתורי כביסה, פרגולות, מערכות מיזוג אוויר וגגות נן בדרך כלל המקום הרצוי להשתמש ברשתות יונים.

מאילו חומרים עשויה הרשת?
רשת יונים עשויה לרוב מחומרים מרוכבים כגון פוליאתילן אשר נחשב לבעל עמידות גבוהה בתנאי שטח ומזג אוויר משתנים, ובעל יציבות ועמידות. הרשתות מורכבות על מתקני תלייה מפלסטיק ו מתכת בהתאם למקום בו מתקינים אותה.

אופי ההתקנה
את הרשת מחברים לכבלי התקנה עבים הנמתחים מקיר לקיר על ידי חיבורים מיוחדים לאיבטוח וחיזוק הקונסטרוקציה. לאחר מכן מכוננים את רמת המתיחות של הכבל באמצעות מנגנון בורגי מיוחד ועל הכבל תופרים את הרשת עם טבעות מיוחדות. בעוד שניתן להתקין לבד רשת יונים, מומלץ לרוב להשתמש באיש מקצוע עם ניסיון בהתקנת רשתות אלה, שכן זה ידע באילו סוגים להשתמש ובאיזו צורה להתקין לתוצאות טובות יותר.

רשת יונים – יעילה ורב שימושית
רשתות להרחקת יונים הן אמצעי יעיל, זול ופשוט המעניק פתרון לאורך זמן ומענה מהיר להרחק בעלי כנף באזורים עירוניים. הפיתרון נחשב גמיש ודינמי שכן ניתן להרכיבו בכל צורה אפשרית על פי תנאי השטח, ובכך להרחיק כל בעל כנף מכל חלל שנבחר. בנוסף, הרשת גם נחשבת לפיתרון הומני בהשוואה לדוקרנים או פיתיונות עם רעלים, שכן כל מטרתה היא להרחיק, בעוד שדוקרנים עלולים לפצוע את הציפור כמו הרעלים השונים.