ריסוס פרעושים

ריסוס פרעושים הוא אחד מהריסוסים המורכבים יותר בעולם הריסוס. בביצוע כל סוג של ריסוס מתעסק המרסס בחומרים רעילים ברמה כלשהי. ישנם ריסוסים בהם הרמה גבוהה יותר או פחות, אך ריסוס פרעושים נחשב מורכב מסיבה זו בדיוק. מאחר והפרעושים נחשבים לקטנים אך זריזים, חומרי הריסוס חייבים להתאים אליהם בצורה מושלמת. מצד אחד, כמות הרעל צריכה להיות קטנה במיוחד בהתאם לגודלם של הפרעושים. מהצד השני, זריזותם של הפרעושים וקפיצתם מעל הקרקע מצריכה שימוש בחומרים רעילים שיסלקו אותם מהעולם הביתי שלכם.

ריסוס פרעושים – הטיפים לריסוס המושלם

הזמנת הריסוס הנכון
ריסוס פרעושים לא יכול להתבצע בידי כל מדביר חדש בתחום. התחום של ריסוס פרעושים נחשב למסובך יותר, ועל כן רצוי לבצע אותו בידי מדביר מקצועי ומנוסה. לפני הזמנת הריסוס כדאי לשאול את המדביר כמה שנות ניסיון יש לו בתחום, האם הוא ביצע בעבר ריסוס פרעושים, באלו חומרים הוא מתכוון להשתמש ושאלות נוספות שיוכיחו לכם מה רמת הניסיון של המדביר. מדביר חסר תשובות לשאלות בסיסיות שכאלו לא כדאי להזמין לביצוע הריסוס.


חשיפת הפתחים

פרעושים נוטים להתחבא בכל סדק וחור שהם יכולים למצוא. החמקמקות הזאת של הפרעושים מקשה על הדברתם והופכת אותה לקשה יותר. רצוי לעבור עם המדביר על פתח וסדק המוכרים לכם. חשיפת הפתחים והסדקים תועיל למדביר בריסוס ותהפוך את ההדברה ליעילה יותר בעבור תושבי הבית.

שאיבה

ריסוס פרעושים יהיה יעיל יותר לאחר שאיבה מרוכזת של כל חלקי הבית. הליכה עם שואב אבק ליד כל האריגים והבדים שעליהם עלולים הפרעושים להיתלות נחשבת למועילה במיוחד. שאיבה כזו מסלקת את הפרעושים מהמקומות שאליהם הצליחו להגיע. לאחר סיום השאיבה חובה לסלק את שקית השאיבה הרחק מהבית ככל שניתן.

טיפול מונע בבעלי חיים

בתים בהם חיים בעלי חיים הם בתים המועדים לפורענות הפרעושים. כדי להימנע מהצרה כדאי לטפל בבעלי החיים נגד פרעושים מבעוד מועד. לבעלי החיים ישנם פתרונות רבים בדמות שמפו, תרסיסים ואפילו קולר נגד פרעושים. לכל בעל חיים רצוי להתאים את השיטה הטובה ביותר בשבילו.
רוצים להזמין את הריסוס הנכון?