פרעושים בחצר

פרעושים בחצר הם הסימן הראשון המבשר על פלישתם של הפרעושים לחיי הבית השלווים. בתים שלא מכירים את מגיפת הפרעושים עלולים לא להבין את הפחד והרתיעה מהתופעה, אך כל מי שסבל בעבר מתופעת פרעושים בחצר או בבית יודע במה מדובר. הפרעושים הקטנים לא מתחשבים בסובבים בהם, קופצים על כל מה שזז ומשבשים את אורח החיים הנורמאלי. אם עד הגעת הפרעושים מקומות המחייה וההרגלים של כל אחד מבני הבית היו עניינם הפרטי, הגעת הפרעושים שינתה את הסדר לחלוטין. הפרעושים דואגים להעביר בקפיצות מבעל חיים למשנהו מחלות, טפילים ושאר מרעין בישין. ההבנה שמציאת פרעושים בחצר היא הסימן הראשון של הבעיה, תקל על יישום הפתרונות האפשריים.

פרעושים בחצר – הקץ לפלישה שרק מתחילה
מניעה סביבתית
פרעושים אוהבים מקומות חמים ולחים. אם יש אפשרות לבצע מהלכים בחצר לשלילת התנאים הללו, פרעושים בחצר יהפכו לאשליה חולפת. ברוב הגינות והחצרות המוכרות אין אפשרות לשים מזגן או לייבש את החצר כולה, כך שהפתרון לא יהיה ישים ברוב החצרות המוכרות.

טיפול מונע
אם בבעלות תושבי הבית בעל חיים, זה הזמן להשקיע בו את מירב האהבה והטיפולים. בעלי חיים לא מסוגלים להביע את תסכולם מהגירודים הבלתי פוסקים על ידי דיבורים, ולכן הם יתנו סימנים ברורים. תוקפנות בלתי מוסברת וגירודים יעלו את החשד לקיומם של פרעושים בחצר או במקום הבילוי החביב על חיית המחמד. רצוי לבצע מיידית טיפול במוצרי נוגדי פרעושים בחיית המחמד. הטיפול הורג את הפרעושים והמקלחת הבאה תשלח את הפרעושים המתים הרחק מחיית המחמד והגירודים יפסקו.

טיפול ביתי
בתוך הבית רצוי ומומלץ לבצע שאיבה עם שואב אבק מקצועי בכל רחבי הבית. לא לפספס את השטיחים, הספות וכל חלקי הבד שאליהם נדבקים הפרעושים. לאחר סיום הניקיון חובה לקחת את שקית השואב ולסלקה הרחק מהבית.

הזמנת מדביר
כדי לא לשמוע יותר על פרעושים בחצר או בבית, הפתרון היעיל והמוכח ביותר הוא הדברה מקצועית. המדביר המוזמן מבצע הדברה מותאמת לרמת הפרעושים בבית, ובכך מספק בטחון וודאות שהתופעה חלפה מהמגרש הביתי.
מעוניינים במדביר מקצועי ואמין? אבי המדביר: 054-4386025