הדברת נמלים

הדברת נמלים – בעיות שלא הכרתם

הדברת נמלים תוכל לחסוך מכם בעיות שעוד לא יצא לכם להתמודד איתם. אולי מסעדנות נמליםהנמלים נראות זעירות ושברירות, אך הצרות שהן גורמות גדולות בהרבה ויכולות לגרום לכם למרוט שערות ואפילו לעיתים לשקול מעבר דירה. דמיינו לעצמכם מצב בו קן נמלים נבנה שוב ושוב תחת חלון המטבח שלכם. לא משנה מה תניחו על החלון לייבוש, לתפוס  שמש או אפילו לתפוח מעט, בסוף הדבר יהיה מלא בנמלים. יכול להיות שהרגע סיימתם לאפות עוגה מוצלחת במיוחד. אתם משאירים אותה על השיש מתחת לחלון כדי להוריד מעט מהגובה שהיא תפסה בתוך התנור. אם תחזרו אחרי עשרים דקות אתם עלולים לגלות בין השכבות שורות של נמלים מכרסמות בהנאה את העוגה שלכם. אם אתם באמת רוצים להתמודד עם הבעיות, הזמינו הדברת נמלים. אם לא, כדאי שתדעו לקראת מה אתם הולכים.

נמלים, בעיות ומה שביניהם

פלישות למבנים

בתים חדשים נראים כאילו תמונותיהם נלקחו היישר מקטלוג עיצוב. הרהיטים היפים, הרצפה המבהיקה, החלונות הנקיים והבית כולו מריח ריח חדש. אך מה קורה והצבע שלכם השאיר חתיכת עוגה ליד הקיר האחרון אותו הוא צבע? סביר להניח שתעברו בכל חדר בבית, תרוו נחת ואז תגיעו אל הקיר האחרון. בשלב זה כנראה חשכו עיניכם ואתם לא מסוגלים ליהנות יותר מהבית. ערימות של נמלים מכסות את פרוסת העוגה ואת כל הפירורים שנותרו מסביב. בעוד אתם מבועתים לחלוטין הנמלים נהנות מהמזון ונותנות לעצמן להרגיש כמו בבית. בבתים חדשים הצרה נחשבת יחסית נדירה. אם תבדקו בתים קיימים תגלו שאחוזים גבוהים במיוחד סובלים מפלישת נמלים בזמן מסוים בשנה. הדבר יכול להיגרם משלל סיבות, אבל הצרה זהה. נמלים חודרות אל הבית והמטבח ועושות בו ככל שליבן חפץ.

עקיצות

סוג זה של נמלים נחשב נדיר יותר, אך הדברת נמלים פשוטה תחלץ אתכם ממפגש לא נעים עם הנמלים העוקצות. נמלים אלו יכולות לחדור אל ביתכם ככל נמלה בחיפוש אחר מזון. מאחר והן מחבבות מאוד דם אנושי כארוחה, הן בקלות יכולות לטפס עליכם בזמן השינה או הקריאה הרגועה של עיתון הערב ולעקוץ אתכם מעט. עקיצה זו צורבת ומורגשת מאוד למרות גודלה המזערי של הנמלה.