הדברת טרמיטים

 הדברת טרמיטים – על הסימנים המקדימים

הדברת טרמיטים היא מושג שעלול לעורר בכם בהלה, אך כל בעל דירה חייב להכיר אותו. דמיינו לעצמכם מצב בו אתם מגיעים לביתכם ומתיישבים בנחת על הספה.החיים נראים טובים, אתם מדליקים את הטלוויזיה ומתחילים לצפות במשחק שמשודר בערוץ הספורט. פתאום אתם רואים ערימת נסורת קלה נמצאת ליד המקרר. לפני שאתם מספיקים לתהות לעצמכם מה בדיוק גרם לזה, אתם מטאטאים את הערימה מתחת לשטיח ומנסים לשכוח שראיתם את זה. אבל מה לעשות והערימות ממשיכות להופיע ורק מתרבות. מה ניתן לעשות? הדברת טרמיטים כנראה תהיה התשובה עבורכם, אבל כדאי לדעת קצת פרטים לפני שמחליטים להזמין.

 הדברת טרמיטים –  מהם הסימנים המקדימים

קול רשרוש מהרהיטים

חוץ מסרטים מצוירים, אין מקום בו רהיטים מדברים או משמיעים קול כלשהו. במציאות הרהיטים דוממים ולא אמורים להוות נוכחות כלשהי בבית. במקרה ובו יש טרמיטים בתוך הרהיט, אתם עלולים לשמוע קול רשרוש קל מתוך הרהיט המדובר. הרשרוש נובע מהעבודה שהטרמיטים אוכלים את הרהיט מבפנים. אם אתם לא מעוניינים למצוא את עצמכם עם שלדי רהיטים, כדאי שתזמינו הדברת טרמיטים בהקדם האפשרי.

ערימות נסורת

הנסורת היא תוצר לוואי של אכילת העץ בידי החרקים. רוב העץ מתעכל בתוך בטנם, אך חלקו לא מתעכל ויוצא בדמות נסורת וחלקי עץ המתפזרים ברחבי הבית. ערימות העץ התפזרות מבשרות על החרקים הנוראיים, ומסיבה זו כדאי להזמין הדברת טרמיטים מהר ככל האפשר.

טרמיטים מסתובבים חופשי

יכול להיות מצב  בו תראו את החרקים הקטנים משוטטים ברחבי הבית ועושים בו כבתוך שלהם. הזיהוי לחרקים אלו הוא העובדה שהם קטנים, חיוורים ונראים דומים לתיקנים קטנים ולבנים. הדברת טרמיטים פוטרת אתכם מהצורך להסתובב כל היום עם נעל בית ביד ולנסות ולמעוך את היצורים הקטנים כאשר הם סוף כל סוף יוצאים מחוריהם.

הדברת מנע

לעיתים אין צורך לחכות לסימנים של אסון, ולנסות למנוע אותו לפני שהוא מתרחש. אם עולה בליבכם חשש קל מחבורת טרמיטים אכלנים שיגיעו לביתכם, זה בהחלט הסימן להזמין הדברת טרמיטים שתפתור את הבעיה.

צריכים הדברת טרמיטים יעילה? חייגו עוד היום אל אבי המדביר   054-4386025