הדברת תולעים

הדברת  תולעים – מיהם התולעים ואיך מתמודדים נגדן?

סוג התולעים הנפוץ ביותר הוא תולעי העץ. תולעים אילו מגיעים מארצות המזרח החמות. תולעי העץ ניזונים בעיקר מעצים, הכי הן אוהבות את סוגי העץ הפחות איכותי ופחות מעובד. בדרך כלל ברהיטי עץ יקרים וטובים שמים גם חומר מנע המונע מתולעי העץ להתקרב.

על מנת לשמור על שלימות הרהיטים שלכם בביתכם מומלץ להזמין עוד היום הדברת תולעים שכן התולעים תמיד נמצאות בכל מקום ומגיעות לכל מקום.

ניתן לבצע הדברת תולעים על ידי הדברה עצמית, לקנות תרסיס מיועד בסופר ולרסס במקומות הנגועים. הדברה נגד התולעים אינה אגרסיבית ובהחלט יכולה לעשות בכוחות עצמכם, השאלה היא האם אתם באמת יסודיים ולא תפספסו אף מ”ר בביתכם. 

על מנת להיות רגועים ושקטים עם רהיטי העץ שלכם והביגוד מומלץ להזמין הדברה מקצועית שתתמודד עם הנושא של הדברת תולעים. כך תדעו שמיגרתם את הנושא לחלוטין לתקופה הקרובה ואין שום סיכוי שתפגעו מהתולעים. חובה לדרוש תעודת אחריות על ההדברה מהמדביר המקצועי שכן, במידה וחלילה כן נפגעתם מתולעי העץ, תוכלו לדרוש את שווי הרהיט שלכם מהמדביר שלא עשה את עבודתו כראוי.

הדברת תולעים – יעלות ההדברה בשלבי התפתחות התולעת

הדברת תולעים יעלה יותר או פחות בשלבי החיים השונים של התולעת. הדברת תולעי עץ יעילה בשלב בקיעת הביצים שאז התולעים חלשות ושבריריות ולא הולכות לשום מקום, ואילו כאשר התולעים כבר בוגרות ועצמאיות מאוד קשה לתפוס אותן ולהדביר אותן לחלוטין על כן יש לפזר הרבה חומר הדברה שיתפוס את התולעים בזריזות.

הדברת תולעי המזון ניתנת בכל שלב של החיים ומומלצת ביותר על מנת למנוע מהתולעים הללו להתקרב לדברי המאכל שלכם ולפגוע בהם.