הדברת פרעושים

הדברת פרעושים צריכה להיות מהירה ותכליתית לפני שהפרעושים מתפשטים  ברחבי הבית. פרעושים לא נחשבים כבעלי כושר הליכה מפותח, אך יכולת הניתור שלהם היא המופלאה ביותר הקיימת בטבע. פרעושים מסוגלים לקפוץ עד לגובה של 20 ס”מ, מה שאומר שהם מסוגלים לקפוץ לגובה של פי חמישים מגודלם! יכולת הניתור של הפרעושים תורמת להתפשטותם המהירה ברחבי הבית. כדי למנוע את הפלישה חובה לבצע באופן מיידי הדברת פרעושים, אך כיצד מתחילים את ההדברה? את מי מזמינים? מרוב סבך השאלות לא מוצאים את הידיים והרגליים.

הדברת פרעושים – התשובות לכל השאלות
את מי צריך להזמין כדי לבצע הדברת פרעושים?
כל הדברה, ולאו דווקא הדברת פרעושים, צריך לבצע רק על ידי מדביר מוסמך. חומרי ההדברה נחשבים למסוכנים לאדם, ועל כן רק מי שמוסמך ורשאי לכך צריך להתעסק איתם. בתחום הספציפי של הדברת פרעושים החומרים שבהם משתמשים נחשבים לפחות רעילים. גודלם הקטן של הפרעושים לא מצריך כמות גדולה של חומרי הדברה, ועל כן אחוזי הרעל שבהם נמוכים יותר.

מה צריך לעשות לפני הזמנה של הדברת פרעושים?
לפני שמגיע המדביר אל הבית, רצוי לבצע טיפול מכין שיהפוך את ההדברה ליעילה יותר. בראש ובראשונה יש לאתר את כל החורים והסדקים שיש בבית, מאחר ובהם אוהבים הפרעושים להסתתר. לאחר שלב האיתור, יש לבצע ניקוי יסודי של הבית בעזרת שואב אבק. השואב צריך לעבור על כל החורים והסדקים שאיתרנו בבדיקה הראשונית, ועל כל הבדים שעליהם יכולים הפרעושים להיתפס. חובה לעבור על כריות הספות, השטיחים וכל שאר האריגים המצויים בבית.

כיצד מטפלים בבעל חיים שהותקף בידי פרעושים?
השלב הראשון יהיה לסלק את הפרעושים מגופו של בעל החיים. את הסילוק ניתן  לבצע על ידי אבקה, ריסוס או שמפו נגד פרעושים. כל התכשירים יעילים, אך חלקם מתאימים לגילאים שונים של בעל החיים, ועל כן כדאי להתאים את התכשיר למקרה הספציפי. לאחר סילוק הפרעושים כדאי למנוע את הגעתם בפעם הבאה, ואת זאת ניתן לבצע על ידי קולר נגד פרעושים המשדר אותו שמרתיעים את הפרעושים.
מעוניינים להזמין הדברת פרעושים?  חייגו 1800-300-322